Людям з порушення зору Звичайна версія

Оголошення про проведення відкритих торгів (аукціону) з реалізації активів АТ «ІМЕКСБАНК» на електронному торговому майданчику ТОВАРНОЇ БІРЖІ «КИЇВСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА БІРЖА»

26.04.2016

Уповноважена особа ФГФО на ліквідацію АТ «ІМЕКСБАНК» оголошує відкриті торги (аукціон) з реалізації активів АТ «ІМЕКСБАНК» іншим фінансовим установам шляхом відступлення права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення виконання зобов‘язань, які проводяться на електронному майданчику Товарної біржі «Київська агропромислова біржа»  https://kapb.in.ua/

№ лота Право вимоги за № кредитного договору Короткий опис застави

Початкова  вартість продажу,

грн. (без урах. ПДВ)

Гарантійний внесок, грн. без урах. ПДВ)
207042 13-18/08-МК-23 Житлова нерухомість (квартира58,5 м.кв.) Одеська обл., Біляївський р-н, с. Набережне, вул. Елісєєва 347 625,08 34 762,51

Лот виставляється до продажу на перші торги. Місцезнаходження кредитних справ: м. Одеса, пр-т. Шевченко, 8А. Учасникам в обов’язковому порядку потрібно ознайомитися з активом.

Умови продажу:

  1. Учасникамивідкритих торгів (аукціону) можуть бути юридичні особи (фінансові установи – банки або небанківські фінансові установи, крім кредитних спілок).
  2. Аукціон проводиться відповідно до Регламенту проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу майна неплатоспроможних банків на Товарній біржі «Київська агропромислова біржа», щодо яких Фондом гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про здійснення процедури ліквідації. Переможець аукціону зобов'язаний сплатити Товарній біржі «Київська агропромислова біржа» винагороду за проведення аукціону.
  3. Аукціон по лоту №207042 відбудеться за наявності хоча б одного учасника.
  4. Учасники аукціону сплачують на поточний рахунок № 26005500086817 в ПАТ «Креді Агріколь Банк», МФО 300614, код ЄДРПОУ 23243248, отримувач – Товарна біржа «Київська агропромислова біржа»:

- гарантійний внесок – 10% (десять відсотків) від початкової вартості лоту, без ПДВ

- реєстраційний внесок за подання заяви на участь в аукціоні – 100 (сто) гривень 00 копійок, з урахуванням ПДВ.

  1. Засоби платежу – грошові кошти в національній валюті України.
  2. Крок аукціону – 1 % (один відсоток) від початкової ціни лота.
  3. Гарантійний внесок, сплачений переможцем аукціону, за винятком витрат по організації та проведенню аукціону, зараховується до ціни продажу майна, що підлягає сплаті.
  4. Переможець відкритих торгів (аукціону) відмовляється від будь-яких претензій до продавця після підписання договору купівлі-продажу придбаного активу.
  5. Усі витрати, пов’язані з укладенням договору купівлі-продажу, покладаються на покупця – переможця відкритих торгів (аукціону). Переможець відкритих торгів (аукціону) повинен узгодити протокол, підписати договір купівлі-продажу придбаного активу та провести повний розрахунок з продавцем протягом 10 банківських днів з дня наступного після закінчення відкритих торгів (аукціону).

За більш детальною інформацією та з приводу огляду активів звертатись до АТ «ІМЕКСБАНК» з 10.00 до 17.00 за  адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, буд. 8-А. Контактна особа від Банку для ознайомлення з кредитними справами – Горбатенко Катерина Сергіївна, тел. (0482) 36-56-94. Докладну інформацію про лоти учасники аукціону зможуть отримати у процедурі торгів після реєстрації на Товарній біржі «Київська агропромислова біржа».

Час та місце проведення відкритих торгів (аукціону) у формі електронних торгів: 26.04.2016р.з 10:00 до 12:00 год. на електронному майданчику Товарної біржі «Київська агропромислова біржа»https://kapb.in.ua/.

Прийом заяв на участь у відкритих торгах (аукціоні) проводиться на електронному майданчику Товарної біржі «Київська агропромислова біржа»  за адресою: https://kapb.in.ua/, починаючи з дати публікації цього оголошення в газетах та закінчується 20.04.2016р. о 17 год. 00 хв.

Детальна інформація щодо продажу активів розміщена на Інформаційному порталі Фонду за посиланнямhttp://torgi.fg.gov.ua/,Товарної біржі «Київська агропромислова біржа»https://kapb.in.ua/  та АТ «ІМЕКСБАНК» http://imexbank.com.ua/ .

Детальна інформація щодо продажу майна неплатоспроможних банків розміщена на Інформаційному порталі Фонду за посиланнямhttp://torgi.fg.gov.ua/