Людям з порушення зору Звичайна версія

Судом підтверджено, що єдиним законним кредитором за кредитами, відступленими напередодні тимчасової адміністрації, є АТ «ІМЕКСБАНК»

15.03.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 березня 2019 року Південно-західним господарським судом залишено без задоволення апеляційну скаргу ТОВ «КОМПАНІЯ ДАСТІ» на рішення Господарського суду Одеської області від 15 серпня 2018 року у справі № 916/1253/15-г про визнання недійсним договору відступлення прав вимоги за кредитами, виданими АТ «ІМЕКСБАНК».

Таким чином, після тривалого судового розгляду, були задоволені позовні вимоги АТ «ІМЕКСБАНК» у справі № 916/1253/15-г про визнання недійсним договору відступлення на користь ТОВ «КОМПАНІЯ ДАСТІ» прав вимоги за 23 131 кредитом фізичних осіб на загальну суму на момент відступлення у понад 307,9 млн грн. Крім цього, за результатами розгляду справи ТОВ «КОМПАНІЯ ДАСТІ» зобов’язано повернути АТ «ІМЕКСБАНК» отримані оригінали кредитних договорів та всі підтверджуючі право вимоги документи.

Отже, судом підтверджено той факт, що єдиним законним кредитором за кредитними договорами, що були відступлені перед запровадженням тимчасової адміністрації на користь ТОВ «КОМПАНІЇ ДАСТІ», був та залишається АТ «ІМЕКСБАНК». 

Враховуючи вищевказане, усім позичальникам АТ «ІМЕКСБАНК» сплату заборгованості за кредитом необхідно здійснювати на накопичувальний рахунок АТ «ІМЕКСБАНК», що відкритий в Національному банку України. Реквізити АТ «ІМЕКСБАНК».

Як повідомляв Фонд раніше, переуступка прав вимоги за кредитами була однією із схем виведення активів із АТ «ІМЕКСБАНК» за місяць до визнання його неплатоспроможним. Детальніше дізнатись про усі виявлені схеми виведення активів із АТ «ІМЕКСБАНК» наведено тут.