Людям з порушення зору Звичайна версія

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на право оренди нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець» (м. Одеса)

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на право оренди нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець» (м. Одеса)
Опис майна
БАНК
АТ «ІМЕКСБАНК»
Дата публікації
16.04.2018
Архів
Архів до 30.08.2018

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб інформує про проведення конкурсу на право оренди нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець» (м. Одеса).

 

1. Інформація про нерухоме майно, що пропонується в оренду:

1.1. Найменування: нежитлові будівлі центрального стадіону «Чорноморець» (м. Одеса), які відповідно до технічного паспорту складаються з будівель загальною площею 80 289,0 кв.м. та основною площею 67 037,5 кв.м., що розташовані на земельній ділянці площею 62 403 кв.м. (надалі – Об’єкт оренди).

1.2. Склад Об’єкта оренди:

- спортивна частина стадіону: чаша стадіону з футбольним полем, VIP-ложі, допоміжні приміщення;

- бізнес-центр з рестораном загальною площею 10 757,90 кв.м.;

- фітнес-центр загальною площею 4 300,00 кв.м.;

- готель загальною площею 9 817,00 кв.м.;

- підземний паркінг для транспортних засобів;

- інші будівлі та приміщення Об’єкта оренди згідно з його технічним паспортом.

1.3. Місцезнаходження Об’єкта оренди: 65014, місто Одеса, вулиця Маразліївська, будинок 1/20 (один дріб двадцять).

1.4. Обтяження Об’єкту оренди: бізнес-центр площею 10 757,90 кв.м., фітнес-центр площею 4 300,00 кв.м. та готель площею 9 817,00 кв.м. знаходяться в довгостроковій оренді, питання про визнання недійсними відповідних договорів оренди передано на розгляд до суду.

2. За умовами конкурсу Термін оренди: визначається кожним із учасників в заяві про участь у Конкурсі або до моменту ліквідації АТ «ІМЕКСБАНК» чи відчуження Об’єкту оренди третім особам, в залежності від того, яка з подій відбудеться раніше.

3. Обов’язок Переможця конкурсу - страхування Об’єкту оренди на весь строк оренди на користь АТ «ІМЕКСБАНК» від ризиків випадкового знищення.

4. Подання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються в запечатаному конверті відповідно до вимог конкурсної документації нарочним або засобами поштового зв’язку за адресою: 01133, м. Київ, провулок Лабораторний, буд. 7-А. Кінцевій термін подання конкурсних пропозицій: до 18-00 «10» травня 2018 року. Конкурсні пропозиції, отримані організатором Конкурсу після закінчення кінцевого терміну їх отримання, до розгляду не приймаються.

5. Етапи конкурсу:

1. Кваліфікаційний відбір (перевірка поданих конкурсних пропозицій на предмет їх відповідності конкурсній документації).

2. Конкурсні торги на підвищення місячної орендної плати серед претендентів, конкурсні пропозиції яких відповідають конкурсній документації.

6. Дата та місце конкурсних торгів: конкурсні торги будуть проведені 18 травня 2018 року за адресою: 01133, м. Київ, провулок Лабораторний, буд. 7-А, початок торгів об 11:00 за київським часом.

7. Ознайомлення з конкурсною документацією: яка містить детальні умови конкурсу, можливо на офіційних сайтах АТ «ІМЕКСБАНК» http://imexbank.com.ua/, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб http://www.fg.gov.ua/ та Федерації Футболу України https://ffu.ua/.

Надіслати заявку

Менеджер банку обов'язково зв'яжеться з Вами!